Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Korucuk Profilo Kombi Servisi

Hemen her evde bulunan kombiler gerek evimizin içini istenilen sıcaklığa getirmesiyle gerek ihtiyacımız olan her an sıcak suya ulaşabilmemizi mümkün kılmasıyla rahat bir yaşam için gereklidir; ancak kombiler, rutin bakım bekleyen ve bu gerçekleşmediğinde ansızın problemler yaşanabilen donanımlardır. Arıza, kombinin tamamıyla bozulmasıyla veya kombinin performansında düşüş yaşanmasıyla karakterize olur; eğer siz de bunun gibi bir vaziyetle karşı karşıyaysanız; zahmetsizce erişebileceğiniz Korucuk Profilo kombi servisi desteğiyle kombinin bakımını gerçekleştirebilir veya sorunlu kombinizi tamir ettirebilirsiniz.

Profesyonel Korucuk Profilo kombi servisi ekibimizle siz değerli müşterilerimize bütüncül ve düşük maliyetli hizmet sözü veriyoruz; çünkü bu cihazların düzenli olarak bakımının yapılması, tam randımanlı çalışabilmeleri için olmazsa olmazdır. Ne var ki gel gör ki bazen gerçekleştirilen tüm bakımlara karşın kombilerimiz arızalanıp bizleri zor durumda bırakabiliyor; en fazla karşılaşılan sorunların başında yeterli derecede ısıtmada yetersizlik ve su sızması sayılabilir ve böyle bir durumda ihtiyaç duyduğunuz şey, profesyonel ve deneyimli bir Korucuk Profilo kombi tamiri servisidir. Korucuk Profilo kombi servisi veren ekibimiz, bir “Alo” uzağınızda! ekibimiz, çabucak sorunu belirleyip gereken değişim/onarım faaliyetlerini gerçekleştirerek probleminizi çabucak giderecektir.

İşletmelerimiz Korucuk Profilo kombi bakımı hizmeti kapsamında sizlere şu faaliyetleri sunabilir:

  • Periyodik kombi bakımı: En temel bakım faaliyetlerinden bir tanesidir ve kombinin genel durumu incelenir, müdahale edilmesi isteyen bir durum görülürse gerekli uygulamalar yerine getirilerek kombinizi yeniden sorunsuzca kullanmanız mümkün hale getirilir.
  • Kombi temizliği: Kullanıldığı süre boyunca evinizdeki kombinin iç yapısında kir, toz ve kireç vb. zararlı unsurlar meydana gelebilir ve bu sorun, cihazda verim düşüşü meydana getirebileceği gibi daha ciddi noktalara gelerek evinizdeki kombinin arızalanmasına sebep olabilir.
  • Su basıncı kontrolü: bu cihazların verimli çalışması için standartlaştırılmış bir basınç seviyesi vardır ve kombinizdeki basınç miktarı, arzu edilen değerin altında kaldığında randıman kaybı meydana gelir; Korucuk Profilo kombi servisi yelpazesi altında kombinizin su seviyesini gözden geçirebilir ve ihtiyaç duyulursa su basma işlemi uygulayabilirsiniz.
  • Gaz kaçağının kontrol edilmesi: Kombilerimizde meydana gelebilecek gaz kaçakları, çok ciddi riskler meydana getirebilir; bu nedenle periyodik olarak bir kombi servisi üzerinden gerekli kontrollerin yapılması beklenir.

Bütün bu bakım ve onarım işlemleri, kombiyi sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için çok temel ve ihmal edilmemesi gereken uygulamalardır; siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Korucuk Profilo kombi servisi desteğiyle tüm bu işlemleri en güvenilir şekilde en bütçe dostu şekilde temin etmeniz mümkün.

Siz de cihazın kullanım süresini uzatmak, kombinizden aldığınız verimi arttırmak yahut arızalı kombiyi tamir ettirmek isterseniz; güvenilir, kaliteli ve uygun maliyetli Korucuk Profilo kombi servisi hizmetimiz tam size göre!

HEMEN ARA WHATSAPP